نهال میوه بلک بری رقم آپاچی (Apache) یکی از بهترین رقم های اختصاصی نهال های مجموعه نهالستان کبیری است که در ارتفاعات بالا در سرمای حدودی 20- درجه تحمل سرما دارد. این نهال در اکثر خاک ها با مناطق مختلف عملکرد مطلوبی دارد و در اواسط تیرماه تا مرداد ماه به بهره ورداری میرسد.

نهال میوه بلک بری

نهال بلک بری در دسته نهال های بوته ای قرار می گیرد که بسیار خوش طعم، درشت و خود لقاح و همچنین بسیار پُربار می باشد. بدلیل عطر و طعم عالی این میوه کاربرد های فراوانی در صنعت ژله، مربا و … دارد. رقم آپاچی یکی از ارقام عالی و با کیفیت مجموعه نهالستان کبیری است.

فاصله کاشت نهال بلک بری

استاندارد کاشت نهال بلک بری در فاصله 2 الی 4 متر در بین ردیف و 1 الی 1.5 متر در ردیف باید کاشته شود. همانطور که گفته شد در اکثر خاک ها و مناطق ایران عملکرد بسیار خوبی دارد. برای عملکرد بهتره این میوه نیاز به سیم کشی دارد.

زمان برداشت محصول

در منطقه شهر سامان در ارتقاعات 200 متری از سطح دریا از اواسط تیرماه تا اواخر مرداد قابل برداشت می باشد و برداشت این میوه حدودا 3 الی 4 هفته به طول می انجامد.

میوه بلک بری

زمان رسیدن میوه بلک بری

 

خرید نهال میوه بلک بری آپاچی (Apache) نهالستان کبیری سامان

نهال میوه بلک بری رقم آپاچی به عنوان یکی از نهال های سودآور از نظر اقتصادی در بازار ایران می تواند رقابت کند و در صنعت های مختلف مانند تولید ژله، ساختن اسموتی های میوه ای و ... استفاده گردد.

Product Brand: Blackberry apache | بلک بری رقم آپاچی

Product In-Stock: PreOrder